Rychlý kontakt

Jan Kilian
+420 604 532 533
plastiko@seznam.cz

hygiena@kilian-sr.cz

 


Novinky

4. prosince 2017

Z důvodu rostoucího počtu zakázek se firma rozšířila i na novou adresu. Kontaktní údaje ovšem zůstávají pořád stejné. Těšíme se na spolupráci a klidný předvánoční čas.

Svařování plastů

Služby:
1. Svařování většiny druhů plastů
2. Opravy kompozitových materiálů (sklolaminát, karbon)
3. Nacenění zdarma
4. Možnost demontáže dílů z aut, motorek, …
5. Lakování

1. Opravy jsou prováděny dle domluvy a rozsahu poškození. Standardní doba opravy činí 1 - 2 dny - více dle domluvy. Bezplatnou službou je samozřejmě nacenění a popis opravy, takže přesně budete vědět, co se s daným dílem při opravě stane a jaká bude i jeho finální podoba.

Opravu lze také domluvit na konkrétní den i hodinu.
Mezi nejčastěji opravované plastové věci patří:
nárazníky a spoilery
nádobky, držáky a ostatní plastové díly ... 
motokapotáže
úchyty světel
masky
zahradní nábytek

Samostatnou část tvoří opravy plastových obalů pro výrobní podniky. Jedná se o různé plastové palety, boxy či jiné přepravní nádoby. Zde bývá oprava opět několikanásobně levnější než nákup nových. Při opravě se obalům vrací jejich rozměr, pevnost, nosnost a vůbec funkce v podniku.


2. Opravy kompozitových materiálů (sklolaminát, karbon) - karbonové rámy kol, laminátové nárazníky, díly pro nákladní auta (blatníky, schůdky, nárazníky, ...), ... Po shlédnutí přímo poškozeného dílu popř. fotek jsem schopen popsat opravu, časově naplánovat a samozřejmě ZDARMA nacenit.

3. Po osobní domluvě lze nacenit opravu v celku přesně. Nacenění je také možné dle fotografií, popřípadě dle telefonické domluvy. Veškeré tyto služby jsou samozřejmě nezávazné a bezplatné.

4. Při opravě je samozřejmě takměr nutné, aby byl opravovaný díl demontovaný. Opravy např. na automobilu jsou sice možné, ale jelikož se většinou nedá dostat i z vnitřní strany opravovaného dílu, tak na opravu nemohu dát záruku.
Pokud nemáte tu možnost si např. danný díl nechat demontovat z auta, motorky - tuto službu jsem schopen Vám zajistit.

5. Také spolupracuji s několika autoservisy, autolakovnami, se kterými jsem schopen Vám zajistit kompletní opravu včetně všech těchto služeb - nacenění předem zdarma je samozřejmostí.